جاذبه های تفریحیجزیره کیششهرها و شهرستان های هرمزگان

پیست باگی جزیره کیش

امتیازپست post

پیست باگی کیش، از تفریحات خاکی جزیره کیش محسوب می شود. این پیست یکی از سایت های تفریحی و ورزشی در جزیره زیبای کیش بوده که امکان تجربه ای جدید و هیجان انگیزی را در اختیار گردشگران تور کیش قرار می دهد. باگی سواری واقع همان ماشین های مخصوص شن نوردی است. اگر چه این پیست در فضای محدودی طراحی شده اما هیجانی که در انجام این تفریح وجود دارد باعث می شود که این مورد نادیده گرفته شود.

محدوده ای که برای باگی سواری در این مجموعه درنظر گرفته شده است شامل ۴۰۰ متر می باشد و ماشین هایی دونفره برای انجام این تفریح در نظر گرفته شده است. این ماشین ها دارای یک موتور چهار چرخ ATV در جلو می باشند.در واقع این موتورها کاربرد خاصی دارند. نکته ای که درباره آن وجود دارد، این است که این موتور ها بسیار سبک تر و پرشتاب تر هستند. سیستم تعلیق این نوع ATV ها بلند بوده تا بتواند ضربه ناشی از فرود پس از پرش را دفع نماید. البته والدین و کسانی که از این تفریح استفاده می نمایند نگران نباشند زیرا یک راهنمای حرفه ای نیز باگ سواران را در این تفریح همراهی می کند.

یکی از ویژگی های مثبت استفاده از این تفریح این است که می توانید ضمن تفریح و لذت بردن از باگی سواری، یک تور تفریحی و گردشگری نیز داشته باشید. چرا که ضمن باگی سواری می توانید از کنار جاذبه هایی مثل درخت سبز، کلبه هور و کشتی یونانی عبور کنید و از این مناظر لذت ببرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا