جزیره کیشرستوران هاشهرها و شهرستان های هرمزگان

رستوران توتی فروتی کیش

امتیازپست post

شاید باورتان نشود که این رستوران به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری کیش مطرح است. رستوران توتی فروتی تنها رستوران ساحلی کیش است.

رستوران توتی فروتی زیر نظر شرکت اینترتوریست کیش است که با هدف ارائه انواع غذاهای فرنگی در اسفند ماه سال ۸۴ شروع به کار کرد. این رستوران جهت سلامت مشتریان خود دارنده استاندارد SFBB  از سال ۲۰۱۰ می باشد .

می‌گویند وقتی به کیش می‌آیی سر کیسه را باید شل کنی و چندان به قیمت فکر نکنی. چون کیش در کل جزیره گرانی است و غذا خوردن هم از آن مستثنی نیست. اما رستوران‌‌هایی هم این قاعده را برهم می‌زنند، مثل توتی فروتی که قیمت غذاها چندان در آن بالا نیست. اهل فن و مسافران همیشگی کیش معتقدند رستوران توتی فروتی یکی از بهترین رستوران های کیش است و خودش یک جاذبه توریستی محسوب می‌شود.

نزدیک اسکله تفریحی جدید است، منظره رو به دریا دارد و پشت بام چوبیش که از آن دریا را می‌شود دید، خیلی‌ها را به آن می‌کشاند. توتی فروتی، هم غذاهای ایرانی دارد و هم غذاهای فرنگی و مثل بیشتر رستوران‌های جزیره رسم موسیقی زنده در آن برقرار است. توتی فروتی ظهرها غذای ایرانی و شبها غذای فرنگی سرو می‌کند. آنهایی هم که تجربه غذاخوردن در این رستوران را دارند می‌گویند در توتی فروتی باید ماهی کبابی، جوجه تندوری و سالاد سزار سفارش داد و از خیر پیتزاهایش نگذشت.

 

آدرس توتی فروتی: کیش- انتهای بلواردریا

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا